Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Plaats van uitvoering
Postadres: Stadserf 1
Stad: Roosendaal
Postcode: 4701NK
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)