270970-2026 - Resultaat
Nederland – Bestelwagens – Heraanbesteding vervangen 5x transportmiddel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Heraanbesteding vervangen 5x transportmiddel
Beschrijving: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Dongen, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de vervanging van 5 transportmiddelen aan te besteden. 0
Interne identificatiecode: K011092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.