2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vervanging BD BACTEC FX bloedkweeksystemen
Beschrijving: Vervanging BD BACTEC FX. In eerste instantie één (1) BD BACTEC FX systeem van de vier (4) in gebruik zijnde BD BACTEC FX systemen, met de optie later nog twee (2) systemen gefaseerd te vervangen.
Interne identificatiecode: TN581898
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434520 Bloedanalysatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie vervanging BD BACTEC FX bloedkweeksyste(e)m(en)
Beschrijving: Vervanging één (1) van de vier (4) BD BACTEC FX bloedkweeksystemen + daarnaast de optie later nog twee (2) BD BACTEC FX bloedkweeksystemen gefaseerd te vervangen. In eerste instantie één (1) bloedkweeksysteem + daarnaast de optie later nog twee (2) bloedkweeksystemen gefaseerd te vervangen.
Interne identificatiecode: 1