271060-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Adviesdienst zwembad (contractmanagement en technische toetsing over D&B contract (UAV-gc) , gemeente Apeldoorn, 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdienst zwembad (contractmanagement en technische toetsing over D&B contract (UAV-gc) , gemeente Apeldoorn, 2024
Beschrijving: Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één opdrachtnemer voor de inhuur van een contractmanager UAV-GC en een installatietechnisch adviseur UAV-GC. Vanaf ontwerp tot aan realisatie van het zwembad in Apeldoorn dienen zij hun toegewezen taken in diverse fases te verrichten.
Interne identificatiecode: T54837
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie document 'omschrijving aanbestedingsprocedure' in Mercell.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71336000 Diensten voor technische ondersteuning, 71500000 Diensten in verband met de bouw, 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71621000 Diensten voor technische analyse of adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie.