271119-2023 - ResultaatBelgië-Aartselaar: Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Project 23.649/1 (P.015102) - Genk, verbindingsriolering Oosterring
Referentienummer: AQFINFRA-23649lot1-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
- Archeologisch onderzoek
- De aanleg van een riolering – gravitair
- De aanleg van riolering dmv doorpersingen
- De bouw van ontvangst- en persputten met soilmixbeschoeiing
- Alle grondwerken nodig voor het verwezenlijken van de voorgeschreven lengte- en dwarsprofielen
- Het herstellen van verhardingen boven de rioolsleuven
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding