271154-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Content Services Platform (CSP)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Content Services Platform (CSP)
Beschrijving: Verwerving van een Content Service Platform (CSP) als SaaS-dienst, inclusief ondersteuning voor toekomstige uitbreiding en verbetering. Geraamde opdrachtwaarde €33 - €49 miljoen ex btw (inclusief verlengingen).
Interne identificatiecode: EA2023011
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Extra ondersteuning tijdens de duur van de overeenkomst voor toekomstige uitbreiding en verbetering, is optioneel af te nemen door de SVB.