27147-2023 - ResultaatBelgië-Antwerpen: Uitvoeren van studies
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst aanstelling projectteam modal shift
Referentienummer: BAM 2022-184
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79311000 Uitvoeren van studies
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding