271526-2023 - ResultaatBelgië-Aartselaar: Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Project 22.679/1 & SGW3004 - Sint Gillis Waas, Sanering Zuid
Referentienummer: AQFINFRA-22679lot1&SGW3004-F03_1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
Project 22679/1&SGW3004 - Sint-Gillis Waas, sanering Zuid
De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Sint-Niklaasstraat, Molenstraat, Schuilhoekstraat, Dagsterrestraat en Nieuwkerkenstraat.
Deze opdracht omvat in het bijzonder:
• voorbereidende opbraakwerken van bestaande verhardingen en riolering met de aansluitingen.
• aanleg van semi-gescheiden riolering met huisaansluitingen en straatkolken.
1. buizen < di 400 : 3583 m
2. buizen di 400 : 166 m
3. buizen di 500 : 294 m
4. buizen di 600 : 1117 m
5. buizen di 700 : 812 m
6. buizen di 800 : 444 m
7. buizen di 1000 : 285 m
8. buizen di 1200 : 92 m
9. buizen di 1650x1000 : 107m
10. kokers 800 x 1200 : 16 m
• aanleg van persleiding in polyethyleen
11. Buizen du 160 : 338 m
• bouw van pompstation en electromechanische uitrusting
• Aanleg van drukriolering
12. Buizen du 75 : 567 m
13. 5 pompunits en electromechanische uitrusting
• bouw van overstorten, kruisconstructies en knijpconstructies
• aanleg van rijweg met verharding in K.W.S. op steenslagfundering
• aanleg van weggoten, kantstroken en trottoirbanden.
• aanleg van stoepen en opritten in betonstraatstenen op schraalbetonfundering
• aanleg van fietspad in cementbeton op steenslagfundering
• aanleg van parkeerstroken en uitwijkstroken in grasbetontegels op steenslagfundering
• aanleg van rotonde en middenbermen in cementbetonverharding met print op steenslagfundering
• realisatie van de buffergrachten en bufferbekken
• nivellement van de terreinen volgens de aanduidingen op het grondplan
• aanleg van groenaanplantingen en straatmeubilair.
• aanleg van fietssuggestiestroken in okerkleurige kunstharsmarkeringslaag
• uitrusting met markering en signalisatie
• herstel van diverse verhardingen
• de taken uit te voeren door de Opdrachtnemer cfr. KB van 25/01/01 inzake tijdelijke en mobiele bouwplaatsen en project veiligheids- en gezondheidsplan.
De uitvoering van de opdracht gebeurt in 2 zones welke gelijktijdig dienen uitgevoerd. Zone 1 is opgesplitst in 9 fasen en zone 2 is opgesplitst in 8 fasen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Project 22676lot1 & SGW3004 - Sint-Gillis-Waas
Voor de motivatie zie Hoofdstuk 1.2 – art 58 in de alg wijzigingen en aanvullingen van Aquafin aan het SB250 voor bovengemeentelijke rioleringswerken.
”De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Sint-Niklaasstraat, Molenstraat, Schuilhoekstraat, Dagsterrestraat en Nieuwkerkenstraat.
14. buizen < di 400 : 3583 m
15. buizen di 400 : 166 m
16. buizen di 500 : 294 m
17. buizen di 600 : 1117 m
18. buizen di 700 : 812 m
19. buizen di 800 : 444 m
20. buizen di 1000 : 285 m
21. buizen di 1200 : 92 m
22. buizen di 1650x1000 : 107m
23. kokers 800 x 1200 : 16 m
24. Buizen du 160 : 338 m
25. Buizen du 75 : 567 m
26. 5 pompunits en electromechanische uitrusting