271897-2024 - Mededinging
België – Software en informatiesystemen – Aankoop licenties en software data-visualisatie, inclusief ondersteuning
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop licenties en software data-visualisatie, inclusief ondersteuning
Beschrijving: De datavisualisatie software heeft als 2 doelstellingen: - de impactvolle business beslissingen sneller te kunnen nemen op basis van de rapporten die gecreëerd worden. - onderzoeks- en andere projectgerelateerde data via rapporten ter beschikking stellen voor interne of externe gebruikers
Interne identificatiecode: PPP04G-1086/4329/SW-DATAVIS
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop licenties en software data-visualisatie, inclusief ondersteuning
Interne identificatiecode: SW-DATAVIS
Aanvullende classificatie (cpv): 48611000 Databasesoftware
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Volgende vereiste optie wordt voorzien: kortingspercentage op eventuele cloud licenties die in de loop van de overeenkomst aangekocht kunnen worden. Het opgegeven kortingspercentage is de minimum korting die van toepassing is op de op het moment van aankoop geldige catalogusprijzen.)