272094-2023 - ResultaatNederland-Tiel: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bestek terreinen rayon Maas & Waal
Referentienummer: 2023004653
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbestedingsprocedure betreft het selecteren van één geschikte marktpartij die het periodieke reguliere groenonderhoud (jaarrond) conform de eisen en wensen zoals beschreven in bijgevoegd bestek (werkbeschrijving, zie bijlage 1) gaat uitvoeren voor het rayon Rijk van Maas & Waal
Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: Maaien gazons;Maaien ruwe grasvegetaties;Snoeien beplantingen;Onkruidvrij maken beplantingen;Onkruidvrij maken verhardingen;Snoeien bomen;Vrijhouden hekwerken van vegetaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit:
• Maaien gazons;
• Maaien ruwe grasvegetaties;
• Snoeien beplantingen;
• Onkruidvrij maken beplantingen;
• Onkruidvrij maken verhardingen;
• Snoeien bomen;
• Vrijhouden hekwerken van vegetaties.