Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 12
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De opdracht loopt van 1 november 2023 tot en met 31 oktober 2024. De opdracht kan drie maal stilzwijgend met telkens één jaar worden verlengd om definitief te eindigen op 31 oktober 2027.