See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AANKOOP VAN MEUBILAIR VOOR DE CENTRA VAN NEW SAMUSOCIAL VZW
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp de aankoop van divers meubilair om de verblijfscentra van Samusocial mee uit te rusten
Interne identificatiecode: 2024-02
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De opdracht wordt gegund bij open procedure.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-02 - 1
Beschrijving: Levering van kantoormeubilair en meubelen voor de gemeenschappelijke ruimten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024-02 - 2
Beschrijving: Levering van industriële vestiairekasten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024-02 - 3
Beschrijving: Basiselement halfzwaar opbergrek
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2024-02 - 4
Beschrijving: Levering van opbergrek voor koelruimten
Interne identificatiecode: 4