2. Procedure
Procedure
Titel: Softwareplatform voor buitenschoolse opvang en activiteiten
Beschrijving: Aankoop van software voor buitenschoolse opvang en activiteiten
Interne identificatiecode: EFRO_NextGen_Dynamische_Dienstverlening_Softwareplatform_BOA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EFRO_NextGen_Dynamische_Dienstverlening_Softwareplatform_BOA - 1
Interne identificatiecode: 1