Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reconstructie N211 Wippolderlaan
Referentienummer: DOS-2021-0002834
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45233120 Wegenbouwwerken
II.1.4.
Korte beschrijving
Reconstructie van de N211.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Reconstructie van de N211