2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Java Ontwikkelaar DMS WI en WMO - Cluster BCO
Beschrijving: Programmeren is je passie en je vindt het mooi om voor een wereldstad oplossingen te verzinnen, om de burger beter van dienst te zijn en efficiencywinst voor de stad te realiseren.
Interne identificatiecode: 6-D-09649-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000