27265-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Personeels- en salarisadministratie software (E-HRM)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Personeels- en salarisadministratie software (E-HRM)
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit uitvoering/levering van salarisadministratie dienstverlening en het implementeren en ter beschikking stellen van personeels- en salarisadministratie software (E-HRM).
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-BES-MBO-00651
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen deze aanbesteding moet er rekening mee worden gehouden dat de gemeente Best binnen de uitvoeringstermijn van de opdracht mogelijk wil fuseren met een andere gemeente. Op dat moment gaan alle rechten en plichten over naar de nieuwe gemeente en moeten de fusiegemeenten samen in plaats van afzonderlijk het contract kunnen continueren. De overeenkomst zal dan overgaan op de nieuwe gemeente waarbij er sprake zal zijn van een substantiële uitbreiding van het aantal gebruikers van de software. Een en ander kan ertoe leiden dat de structurele kosten aan de nieuwe situatie aangepast worden conform de aangeboden tarieven en kostenstructuur per de datum dat de gemeenten fuseren, althans doorgaan onder één opdrachtgever.