See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, installatie en montage van toestel(len) en software voor de automatisatie van de medicatieopslag en -distributie in de ziekenhuisapotheek Noorderhart vzw
Beschrijving: Noorderhart vzw wenst de medicatieopslag en -distributie binnen de huidige ziekenhuisapotheek te optimaliseren en te automatiseren, met als doel: - Hogere patiëntveiligheid door het uitsluiten van fouten in het medicatieopslag en -distributieproces (bijvoorbeeld fouten bij het wegleggen en de picking van medicatie in de apotheek); - Volledige traceerbaarheid van medicatie, van bij de inslag tot aan de aflevering. Hierbij dient voldaan te zijn aan alle huidige en momenteel gekende wettelijke vereisten (bijvoorbeeld FMD, MDR, …); - Hogere servicegraad door het optimaal inzetten van het apotheekpersoneel binnen een efficiënte, gestandaardiseerde procesflow.
Interne identificatiecode: 2025-077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-077 - 1
Interne identificatiecode: 1