272957-2025 - Resultaat
België – Meet- en controlediensten – Raamovereenkomst - aanstellen van een EDTC - wettelijke en technische keuringen voor de gemeente, AGB, OCMW (2025-2028)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst - aanstellen van een EDTC - wettelijke en technische keuringen voor de gemeente, AGB, OCMW (2025-2028)
Beschrijving: Raamovereenkomst - aanstellen van een EDTC - wettelijke en technische keuringen voor de gemeente, AGB, OCMW (2025-2028)
Interne identificatiecode: PPP0GH-1739/5049/CAD/2024/817/1739/TD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Keuringen
Beschrijving: Perceel 1 Keuringen
Interne identificatiecode: CAD/2024/817/1739/TD_1