2. Procedure
Procedure
Titel: Safety Manager HOV - cluster SO
Beschrijving: Jij bent een ervaren safety manager die overzicht houdt in complexe projecten en daar energie van krijgt. Met jouw expertise en enthousiasme speel je een sleutelrol in het realiseren van het ambitieuze deelproject Hoogwaardig Openbaar Vervoer (HOV) voor de nieuwe stadsbrug van Rotterdam. Samen met het team zorg je dat veiligheid vanaf dag één stevig staat.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000