27312-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – AFSLUITEN VAN EEN RAAMOVEREENKOMST MET EEN CONTROLE ORGANISME VOOR STABILITEIT EN WIND-EN WATERDICHT VOOR REKENING VAN DE DBFM SCHOLEN VAN VLAANDEREN (PERCEEL 1) NV
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AFSLUITEN VAN EEN RAAMOVEREENKOMST MET EEN CONTROLE ORGANISME VOOR STABILITEIT EN WIND-EN WATERDICHT VOOR REKENING VAN DE DBFM SCHOLEN VAN VLAANDEREN (PERCEEL 1) NV
Beschrijving: De Opdrachtnemer staat in voor het uitvoeren van de externe controleopdracht als controleorganisme in het kader van de scholenbouwprojecten van het DBFM-Programma. Deze Opdracht heeft als doel de structurele stabiliteit en de wind- en waterdichtheid van de gebouwen onafhankelijk te controleren, met het oog op de waarborg van de tienjarige aansprakelijkheid. De Opdracht omvat onder meer: - Bijwonen van overleg en beoordelen van ontwerpdocumenten inzake stabiliteit en bouwfysica - Controleren van uitvoeringsdocumenten en berekeningen (structuur, dak, gevels, details) - Uitvoeren van werfbezoeken met inspectieverslagen - Evalueren van testrapporten, meetresultaten en as-built plannen - Formuleren van een eindoordeel over de conformiteit m.b.t. de tienjarige aansprakelijkheid - Opstellen van een eindverslag bij het Proces-Verbaal van voorlopige oplevering
Interne identificatiecode: SvV_ADM_BESTEK-CONTR_2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SvV_ADM_BESTEK-CONTR_2025 - 1
Beschrijving: De Opdrachtnemer staat in voor het uitvoeren van de externe controleopdracht als controleorganisme in het kader van de scholenbouwprojecten van het DBFM-Programma.
Interne identificatiecode: 1