2. Procedure
Procedure
Titel: Attenties
Beschrijving: De Opdracht bestaat uit het leveren van verschillende soorten attenties. De Contractant heeft een proactieve houding om te komen tot een passend assortiment die aan alle eisen, wensen en voorwaarden voldoet van de Gemeente.
Interne identificatiecode: AFI-2024-0283
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
Aanvullende classificatie (cpv): 03121200 Snijbloemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000