2. Procedure
Procedure
Titel: Catering
Beschrijving: De gemeente Velsen wil de restauratieve dienstverlening binnen het gemeentehuis periodiek opnieuw aanbesteden. Deze dienstverlening ondersteunt de dagelijkse bedrijfsvoering van de organisatie en voorziet medewerkers, bestuur en bezoekers van cateringvoorzieningen binnen het gemeentehuis. Het doel van de opdracht is het realiseren van kwalitatief hoogwaardige, toegankelijke en duurzame restauratieve dienstverlening inclusief banqueting voor medewerkers, bestuur en bezoekers van het gemeentehuis. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie over de scope van de opdracht. Zie hieronder voor het plafondbedrag per jaar.
Interne identificatiecode: VLS202408 PRJ-2400215
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure EMVI
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.