273446-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleider Origami - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider Origami - Cluster SO
Beschrijving: Jij leidt het project ORIGAMI en weet daarbinnen je collega's te helpen met het ontvouwen van de processen binnen het beheer en de behoeften voor een beheersysteem binnen het gemeentelijk watersysteem, deze inzichtelijk te maken en een advies voor de toekomst in elkaar te vouwen.
Interne identificatiecode: 6-D-08008-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000