Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Naaldloos IV-afsluitsysteem met leiding voor perifeer veneuze katheters