27384-2023 - ResultaatBelgië-Leuven: Diverse voedingsmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankopen food en non-food in huishoudelijke hoeveelheden
Referentienummer: ZL-FCD-2021-479
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voorwerp van deze leveringen: Aankopen food en non-food in huishoudelijke hoeveelheden.
De focus van deze opdracht ligt op het herhaaldelijk bestellen - op een eenvoudige en snelle manier - van voedingsproducten voor directe consumptie die op een korte termijn worden geleverd. Het betreft bestellingen van beperkte waarde voor producten in huishoudelijke hoeveelheden die met een hoge frequentie worden geplaatst door de verschillende diensten van Zorg Leuven.
Naast voedingsproducten kunnen ook occasioneel niet-voedingsproducten worden besteld die onderdeel uitmaken van het gamma van de kandidaat.
Deze opdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst, in de zin van art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten. Ze beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één enkele deelnemer. De opdracht wordt aanzien als een bestelopdracht.
Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten.