273858-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Gouda: Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Hulpverlening aan jeugdigen, inclusief tijdelijke huisvesting
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft een pilot voor een verblijfsvoorziening, waar jeugdigen deels verblijven (bijv. een of meer dagen per week) en ook behandeling krijgen, genaamd ‘De Break’.
Het betreft zeven verblijfsplekken voor jeugdigen die niet volledig thuis binnen hun gezin kunnen wonen en voor wie uithuisplaatsing misschien kan worden voorkomen door enerzijds hulp aan de jeugdige binnen het gezin en ook aan het gezin en anderzijds het gezin en de jeugdige regelmatig een pauze te gunnen door de jeugdige elders een verblijfplaats te bieden en een passende behandeling.
De opdracht is in opdracht van de gemeenten Gouda, Bodegraven-Reeuwijk, Waddinxveen, Zuidplas en Krimpenerwaard.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdrachtwaarde is maximaal 1,2 miljoen euro per jaar.