273894-2023 - ResultaatBelgië-Geel: Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst levering ambulancierskledij
Referentienummer: 2023/002-R
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het aankopen van ambulancierskledij met de looptijd van 4 jaar.
Het betreft een niet-exclusief raamcontract zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn de deelnemende besturen zoals vermeld in dit bestek vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.