273991-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – Laptops
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Laptops
Beschrijving: De Opdracht betreft de huur en additionele dienstverlening van laptops en accessoires voor medewerkers en leerlingen van het Calvijn College. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/0115AWB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Laptops Calvijn College
Beschrijving: De Opdracht betreft de huur en additionele dienstverlening van laptops en accessoires voor medewerkers en leerlingen van het Calvijn College.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal één (1) jaar