2. Procedure
Procedure
Titel: Abonnementen SWF
Beschrijving: De aanbesteding vakliteratuur- en abonnementenbeheer omvat in ieder geval het leveren, beheren en verzorgen van de volgende soorten vakliteratuur, zowel digitaal als in blad: - boeken, E-books; - abonnementen op dag -en weekbladen; - abonnementen op serie- en vervolgwerken; - abonnementen op tijdschriften - abonnementen op online kennissystemen / databanken. Zie Prijzenblad
Interne identificatiecode: SWF24087
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Abonnementen Zie prijzenblad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële periode van 2 jaar, daarna optie tot verlenging