274164-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheer, onderhoud en doorontwikkeling DRIS-server, inclusief hosting en (optioneel) aanverwante applicaties
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Samenwerkingsverband DOVA wenst door middel van deze Europese niet-openbare aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer die uitvoering gaat geven aan het beheer, onderhoud en doorontwikkeling van de DRIS-server inclusief hosting en (optioneel) aanverwante applicaties.
Deze aanbesteding is opgedeeld in een Selectie- en Gunningsfase. In de Selectiefase worden maximaal vijf Gegadigden geselecteerd om in de Gunningsfase een Inschrijving in te dienen. In de Gunningsfase wordt één Inschrijver gecontracteerd. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden van harte uitgenodigd een Aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, in Samenwerkingsverband (combinatie) en/of door een beroep te doen op Derden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72212330 Diensten voor ontwikkeling van software voor dienstregelingen en productiviteit, 48813000 Passagiersinformatiesysteem
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In paragraaf 2.6 en 2.7 van de Selectieleidraad in combinatie met de als bijlagen opgenomen informatie van de systemen op hoofdlijnen en de beheerprocessen zijn de aard en omvang van de Opdracht op het niveau dat verwacht mag worden in de Selectiefase omschreven. Zie dus de aanbestedingsstukken behorende bij de Selectiefase.