2. Procedure
Procedure
Titel: BE-2025.08 Maaionderhoud in het landelijk gebied van Zuidelijke Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde
Beschrijving: Doel van de aanbesteding Met deze Nationale openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor het 'Maaionderhoud in het landelijk gebied van Zuidelijke Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde'. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horende uitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het bestek met kenmerk BE-2025.08. Omvang van de Opdracht Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het knippen/korven nat gedeelte watergangen; - het maaien van bermen, onder- en plasbermen en taluds van traditionele, duurzame en natuurvriendelijke oevers van vaarten, tochten en poelen; - het maaien van taluds en bodems van d-tochten; - het maaien van kopeinden watergangen; - het opruimen van het gemaaide gewas in stedelijk gebied; - het maaien van objecten; - het maaionderhoud aan watergangen in stedelijk gebied van Zeewolde; - het ter beschikking stellen van materieel en personeel; - het verrichten van alle bijkomende werkzaamheden. Locatie Het uit te voeren werk is gelegen in Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde. Tijdsbepaling Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor het uitvoeringsjaar 2025 en dient te worden opgeleverd op 12 december 2025.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000