274396-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Omgevingsmanager ROM
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Omgevingsmanager ROM
Beschrijving: Wij zijn op zoek naar een ervaren ROM-adviseur. Als ROM-adviseur stel je voor gemeenten milieuadviezen op ten behoeve van ruimtelijke planprocessen en schuif je als adviseur aan bij de omgevingstafel en/of intaketafel.
Interne identificatiecode: Ruimtelijke ordening
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1