274486-2025 - Resultaat
Nederland – Beheer van wegen – Inhuur Piketdienst voor Incidentopvolging en Inspectie van Haagse Tunnels
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Piketdienst voor Incidentopvolging en Inspectie van Haagse Tunnels
Beschrijving: De doelstelling van de piketdienst is om de veiligheid te waarborgen, de beschikbaarheid van de tunnels te verhogen door snelle incidentafhandeling, en te voldoen aan de wettelijke eisen (WARVW en RARVW). Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 24.220
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712200 Beheer van wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000