2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Bomen 2025-2029
Beschrijving: De gemeente Stein is voornemens de Raamovereenkomst Onderhoud bomen 2025-2029 te gaan aanbesteden. 22,80
Interne identificatiecode: ST-2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen 2025-2029
Beschrijving: Gemeente Stein is voornemens de Raamovereenkomst Onderhoud Bomen 2025-2029 te gaan aanbesteden. 22,8 KM2
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 (twee) jaar met de mogelijkheid tot maximaal 2 (twee) keer 1 (één) jaar verlengen.