274559-2023 - ResultaatBelgië-Antwerpen: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
22038 - RAAMCONTRACT VOOR DE LEVERING VAN KLEIN VERBRUIKSMATERIAAL EN VASTE PIPETTEN VOOR LABO – WETENSCHAPPELIJK ONDERZOEK
Referentienummer: Universiteit Antwerpen-22038-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4.
Korte beschrijving
RAAMCONTRACT VOOR DE LEVERING VAN KLEIN VERBRUIKSMATERIAAL EN VASTE PIPETTEN VOOR LABO – WETENSCHAPPELIJK ONDERZOEK
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
(cel) cultuur verbruiksgoederen kunststof, glas
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
perceel 1: levering van (cel) cultuur verbruiksgoederen kunststof, glas
liquid handling - vaste pipetten en toebehoren (mono, multi, repeteer, … + pipethouders etc.)
Perceel nr.: 2
perceel 2: levering van liquid handling - vaste pipetten en toebehoren (mono, multi, repeteer, … + pipethouders etc.)
liquid handling verbruiksgoederen ( tips, wegwerppipetten, …)
Perceel nr.: 3
perceel 3: levering van liquid handling verbruiksgoederen ( tips, wegwerppipetten, …)
andere plastics – verbruiksgoederen (incl PCR gerelateerd)
Perceel nr.: 4
perceel 4: levering van andere plastics – verbruiksgoederen (incl PCR gerelateerd)
glaswerk
Perceel nr.: 5
perceel 5: levering van glaswerk voor labo - wetenschappelijk onderzoek
staal collectie materiaal
Perceel nr.: 6
perceel 6: staal collectie materiaal
andere verbruiksgoederen labo – algemeen
Perceel nr.: 7
perceel 7: levering van andere verbruiksgoederen labo – algemeen