2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van containerbehuizingen voor een collectieve inzameling van GFT-afval.
Beschrijving: Een raamakkoord voor het leveren en plaatsen van containerbehuizingen voor de collectieve inzameling van gft-afval (hierna gft-cocon) inclusief onderhoud, toegangscontrole en beheerssoftware.
Interne identificatiecode: U-2025-0105
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: U-2025-0105 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen