Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98370000 Begrafenis- en aanverwante diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land