275164-2026 - Resultaat
België – Modulaire verplaatsbare bouwelementen – Huur en plaatsing tijdelijke modulaire klasaccommodatie – Breedstraat 194, Sint-Niklaas
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur en plaatsing tijdelijke modulaire klasaccommodatie – Breedstraat 194, Sint-Niklaas
Beschrijving: De opdracht omvat het transporteren, leveren, plaatsen, huren, gebruiksklaar opleveren en na afloop demonteren en verwijderen van een tijdelijke modulaire klasaccommodatie op de locatie Breedstraat 194, 9100 Sint-Niklaas. De totale configuratie omvat 38 modulaire units, bestemd voor leslokalen en bijhorende circulatieruimtes, te gebruiken voor onderwijsdoeleinden gedurende de volledige huurperiode. De accommodatie bestaat uit één bouwlaag. De totale vloeroppervlakte bedraagt: • Zone klassen 1 t.e.m. 10: 380,84 m² • Zone klassen 11 t.e.m. 18: 342,84 m² De tijdelijke schoolinfrastructuur dient uiterlijk op 15 juli 2026 volledig gebruiksklaar opgeleverd te worden. De initiële huurperiode bedraagt 60 maanden, met mogelijkheid tot verlenging indien noodzakelijk voor de continuïteit van het onderwijs.
Interne identificatiecode: PPP1G1-560/6033/PJINFRA_2026_05
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PJINFRA_2026_05_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (de technische eisen voor deze vereiste optie is opgenomen onder het technisch bestek.)