2. Procedure
Procedure
Titel: Programmasecretaris Onderwijshuisvesting - cluster MO
Beschrijving: Dankzij jou kunnen scholieren genieten van vernieuwde schoolgebouwen!
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000