2. Procedure
Procedure
Titel: 017-2023 ROVK Afvoeren veegvuil/grond
Beschrijving: De raamovereenkomst heeft betrekking op het afvoeren van veegvuil/grond Zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 017-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90522100 Diensten voor het verwijderen van verontreinigde grond
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er is maar 1 perceel, zie verder beschrijvend document 017-2023 Zie beschrijvend document 017-2023
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
Aanvullende classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt