275497-2026 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – M-EU-25-19 Aanbesteding Voerdraden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: M-EU-25-19 Aanbesteding Voerdraden
Beschrijving: Een Europese Openbare Aanbesteding met betrekking tot voerdraden. De aanbesteding bestaat uit twee percelen, per perceel zal de winnaar en de nummer twee worden gecontracteerd. zie voor meer informatie het Beschrijvend Document. Verwachte afname in stuks per jaar: 125 Voerdraden met een rechte hydrofiele tip en een dikte van 0,025 Inch 155 Voerdraden met een kromme hydrofiele tip en een dikte van 0,025 Inch 228 Voerdraden met een rechte hydrofiele tip en een dikte van 0,035 Inch 205 Voerdraden met een kromme hydrofiele tip en een dikte van 0,035 Inch 126 Stugge voerdraden voor Dilataties. 39 Volledig hydrofiele draden met een rechte tip 61 Volledig hydrofiele draden met een kromme tip 29 Rechte draden met een flexibele tip t.b.v. het verwisselen van sondes
Interne identificatiecode: M-EU-25-19
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbestedingsprocedure. 2 Percelen met beiden een initiele looptijd van 2 jaar, te verlengen tot in totaal 8 jaar. Zie het Beschrijvend Document
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: ERCP voerdraden
Beschrijving: Dit betreft het perceel met betrekking tot de ERCP voerdraden. Zie het Beschrijvend Document. Een raamovereenkomst van maximaal 8 jaar per perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 2.7 in het Beschrijvend Document. Dit geldt voor perceel 2
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Overige voerdraden
Beschrijving: Dit betreft een perceel voor de Overige voerdraden, zie ook het Beschrijvend Document Een raamovereenkomst met een initiele looptijd van 2 jaar, maximaal 3 keer te verlengen met 2 jaar tot een totale looptijd van 8 jaar. Zie het Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2