2. Procedure
Procedure
Titel: ANPR-camerahandhaving - gemeente Eindhoven
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst met onderhavige opdracht de levering, realisatie en gebruiksklare oplevering van een systeem voor ANPR Camerahandhaving op diverse locaties binnen gemeente Eindhoven te bereiken. Het Programma van Eisen (Bijlage 1) beschrijft de eisen aan en vormt het toetsingskader voor het te leveren, installeren en gebruiksklaar op te leveren systeem voor ANPR Camerahandhaving op diverse locaties binnen gemeente Eindhoven. Aanbestedende dienst wil een raamovereenkomst sluiten voor de levering van camera’s voor ZE en GVVG, geraamde waarde voor vier jaar van €450.000,-. Vanaf de start van de raamovereenkomst gaat opdrachtnemer met opdrachtgever een service contract aan m.b.t. software, vervanging van accu’s en verplaatsen van mobiele camera’s voor de looptijd van maximaal tien jaar. De geraamde waarde voor het servicecontract is €675.000,- voor de gehele looptijd inclusief alle verlengingsmogelijkheden. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde en/of hoeveelheden.
Interne identificatiecode: BV2023-0032
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34923000 Verkeersregulatieapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 34970000 Verkeersbewakingsuitrusting, 51200000 Installatie van meet-, controle-, test- en navigatie-uitrusting, 63712710 Verkeersbewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ANPR camerahandhaving
Beschrijving: Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst treedt in werking zodra deze door beide partijen is ondertekend en heeft een initiële looptijd van twee jaar. Na afloop van deze periode kan Opdrachtgever de overeenkomst optioneel eenzijdig verlengen met twee keer één jaar. Opdrachtgever zal streven om uiterlijk drie maanden voor het einde van de looptijd schriftelijk aangeven of de overeenkomst wordt verlengd. Daarnaast wordt met de winnende inschrijver een servicecontract afgesloten. Dit servicecontract treedt in werking zodra de eerste afname en heeft een initiële looptijd van vier jaar, gerekend vanaf de startdatum van de raamovereenkomst. Na afloop van deze looptijd kan Opdrachtgever het servicecontract optioneel eenzijdig verlengen met drie periodes van twee jaar. Opdrachtgever zal streven om uiterlijk drie maanden voor het einde van de looptijd schriftelijk aangeven of de overeenkomst wordt verlengd.