Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst cyclisch onderhoud bomen gemeente Raalte
Referentienummer: RAALTE-BOMEN-001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77211500 Onderhouden van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk van ‘Cyclisch onderhoud bomen gemeente Raalte’ bestaat in hoofdzaak uit:
a) Snoeiwerkzaamheden aan bomen
b) Verwijderen van bomen
c) Verwijderen van stobben
d) Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden
e) Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77341000 Snoeien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211300 Rooien van bomen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
01 De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor ca. € 600.000,- over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Het bestek betreft een raamovereenkomst voor het cyclisch onderhoud van bomen, met name in het buitengebied, met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.