275836-2024 - Mededinging
België – Microscopen – Aankoop, indienststelling en onderhoud van een operatiemicroscoop voor neurochirurgie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, indienststelling en onderhoud van een operatiemicroscoop voor neurochirurgie
Beschrijving: Aankoop en indienststelling van een operatiemicroscoop voor gebruik door de discipline neurochirurgie in het operatiekwartier met bijhorend onderhoudscontract en afname van steriele camera hoezen. De operatiemicroscoop zal worden ingezet voor zowel spinale als craniale procedures en heeft minimaal volgende kenmerken : • Oculairen: face-to-face + afneembare zijkijker; • Camera + opnamesysteem; • Koppeling PACS via DICOM; • Volgende toepassingen zijn mogelijk: ICG, infrarood 800 voor vasculaire procedures en fluorescentie 400 en 560 voor oncologische procedures; • De microscoop kan gekoppeld worden met de navigatiesystemen van de firma Brainlab en firma Medtronic. Er dient voor de microscoop ook een onderhoudscontract te worden aangeboden dat kan verlengd worden over de gehele levensduur van het toestel. Het ziekenhuis gaat uit van een levensduur van 10 jaar.
Interne identificatiecode: PPP0LQ-697/4109/NS-2024-010
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38510000 Microscopen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop, indienststelling en onderhoud van een operatiemicroscoop voor neurochirurgie
Interne identificatiecode: NS-2024-010
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (cfr. bestek - steriele camera hoezen)