2. Procedure
Procedure
Titel: Outsourcing IT-infrastructuur- en beheerdiensten
Beschrijving: Outsourcing IT-infrastructuur- en beheerdiensten Zie Selectieleidraad
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72514000 Beheer van computerfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1