Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331230 Installeren van koeluitrusting
Plaats van uitvoering
Postadres: Brugsesteenweg 90
Stad: Roeselare
Postcode: 8800
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)