276023-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenrenovatiebestek Leidschendam-Voorburg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenrenovatiebestek Leidschendam-Voorburg
Beschrijving: Groenrenovatiebestek Leidschendam-Voorburg
Interne identificatiecode: Groenrenovatiebestek Leidschendam-Voorburg
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000