27618-2026 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Bedrijfsafval
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsafval
Beschrijving: Deze Aanbesteding wordt gevolgd ten behoeve van het contracteren van één opdrachtnemer voor het inzamelen en verwerken van bedrijfsafval op de betreffende locaties waar afvalinzameling van toepassing is. Het betreft de inzameling van: -restafval - vertrouwelijk papier - karton - PMD - KCA - Glas 150.000 euro per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen