2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leasen van fietsen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leasen van fietsen
Interne identificatiecode: PPP0D3-5734/5427/2025-022/AA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-022/AA_1