276205-2023 - ResultaatBelgië-Aartselaar: Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
23.451A/1 - Herwaardering St-Amandsbeek : Klokkeputstraat tot Honzebroekstraat - Roeselare
Referentienummer: AQFINFRA-23451Alot1-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
SAMENVATTENDE BESCHRIJVING OPDRACHT:
FOLDER A: RIOLERINGSWERKEN
gresbuizen ø 250 mm, Ø 300 mm
PP-buizen ø 250 mm
ongewapende betonbuizen ø 400 mm, ø 500 mm, ø 600 mm, ø 700 mm
gewapende betonbuizen ø 400 mm, ø 500 mm, ø 600 mm, ø 1000 mm, ø 1200 mm
GVK-buizen ø 1200 mm
waterdoorlatende buizen 250 mm
persleidingen du 75 mm
Betonnen toegangs- en inspectieputten: 124 stuks
PP toegangs- en inspectieputten: 31 stuks
aansluitingen op de riolering
grindpalen: 249 stuks
aanleg van twee vijvers met versterking dmv. palen en kantplanken
aanleg van infiltratiestroken mbv. boordstenen 40 cm breed
gietijzeren straatkolken
infiltratiestraatkolken
aanverwante werken
FOLDER B: KUNSTWERKEN
ter plaatse gestorte pompstations: 2 stuks
ter plaatse gestorte overstort: 10 stuks
ter plaatse gestorte constructies: 3 stuks
kopmuren: 5 stuks
aanpassen van 3 bestaande kunstwerken
6 m prefabkoker 1500 x 800 mm
FOLDER C: WEGENISWERKEN
opbraak van bestaande verhardingen
asfaltverharding
cementbetonverharding
bestratingen in betonstraatstenen
grindgazon
Lijnvormige elementen
signalisatie
spelprikkels
tennisterrein
basketbalveld
Aanverwante werken
FOLDER D: GROENAANLEG
Aanleg van grasmatten
Aanleg van kruidachtige vegetatie door aanplanting met uitzondering van helm
Aanleg van kruidachtige vegetatie door aanplanting van bol-en knolgewassen
Leveren en aanplanten van heesters met naakte wortel
Leveren en aanplanten van heesters met kluit
Leveren en aanplanten van heesters en klimplanten, in container
Leveren en aanplanten van hagen, met kluit
Leveren en aanplanten van bomen, met draadkluit
Aanverwante werken en onderhoud
FOLDER E: SPEELTOESTELLEN
Leveren en plaatsen van speeltoestellen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
23.451A/1 - Herwaardering St-Amandsbeek : Klokkeputstraat tot
Honzebroekstraat - Roeselare